fbpx
Czcionka:
Kontrast:
Lipert.pl » Tesla Approved Body Shop

Aprobowany serwis Tesla w Lublinie

Co zyskujesz naprawiając pojazd w naszym warsztacie?

1
Nie tracisz gwarancji
2
Naprawa odbywa się w warsztacie spełniającym wszelkie normy
3
Posiadamy wykwalifikowany personel, który specjalizuje się w samochodach marki Tesla
4
Otrzymasz wsparcie na każdym etapie procesu likwidacji szkody
5
Otrzymasz od nas samochód zastępczy na czas naprawy pojazdu

Nasz zespół to fachowcy z certyfikatem Tesli, a nasz warsztat został wyposażony w narzędzia i sprzęt bezpośrednio od Tesli, aby wykonać wszystkie procedury naprawcze na najwyższym poziomie.

Auto-Remont-Lipert, aprobowany warsztat blacharsko-lakierniczy Tesla w Lublinie, to miejsce, w którym bezproblemowo, szybko i profesjonalnie naprawisz swój samochód marki Tesla. Zapewniamy obsługę doświadczonych specjalistów od napraw blacharsko-lakierniczych.

Przydarzył Ci się wypadek? Miałeś kolizję? Ktoś uszkodził Twoją Teslę na parkingu? Auto-Remont-Lipert, jako aprobowany serwis napraw powypadkowych samochodów Tesla w Lublinie szybko przywróci dawny blask każdej Tesli.

Zatwierdzony serwis blacharsko-lakierniczy

Naprawa Tesli to zadanie wymagające precyzji, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Korzystając z usług Auto-Remont-Lipert, zaufanego warsztatu z terenu Lublina, masz pewność, że każda naprawa będzie przeprowadzona z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Oznacza to większą pewność na drodze i długoterminową ochronę pojazdu. Jeśli korzystasz ze sprawdzonego serwisu Tesli, Twoje auto zachowuje swoją wartość. Profesjonalna obsługa i przestrzeganie wytycznych producenta powoduje, że pojazdy pozostają w znakomitym stanie, a to wpływa pozytywnie na ich wartość rynkową. Nasz warsztat ma aprobatę Tesli na serwis blacharsko-lakierniczy.

Co zyskujesz, naprawiając Teslę w naszym warsztacie?

Jako aprobowany warsztat serwisowy Tesli spełniamy wszystkie konieczne warunki, by zająć się naprawą tego typu samochodu.

  • Oddając swoją Teslę w ręce blacharzy i lakierników z Lublina, nie tracisz gwarancji producenta.
  • Naprawa odbywa się w warsztacie spełniającym wszelkie normy producenta.
  • Mamy wykwalifikowany personel, który specjalizuje się właśnie w tych samochodach.
  • Nasz zespół to fachowcy z certyfikatem Tesli.
  • Nasz warsztat został wyposażony w narzędzia i sprzęt pochodzący bezpośrednio od producenta. To nim sprawnie i na najwyższym poziomie wykonujemy wszystkie procedury naprawcze.

Serwis blacharsko-lakierniczy Tesli po kolizji

Jeśli potrzebujesz naprawy swojej Tesli w serwisie blacharsko-lakierniczym z powodu uszkodzenia, które powstało w wyniku zdarzenia na drodze, zgłoś się do naszego serwisu. Zajmujemy się likwidacją szkód OC i AC wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych. Jesteśmy zobowiązani do skompletowania niezbędnych dokumentów i przekazania ich do ubezpieczyciela. Jesteśmy serwisem, który zajmuje się naprawą bezgotówkową i tak też rozliczamy się z klientem.

Samochód zastępczy na czas naprawy Tesli

Oddając swoją Teslę w ręce naszych pracowników w Lublinie, nie musisz martwić się tym, jak będziesz podróżować. Jeśli potrzebujesz auta do pracy, musisz wozić dzieci do przedszkola czy szkoły, robić zakupy lub miałeś w planie wyjazd, otrzymasz od nas samochód zastępczy na czas naprawy Twojej Tesli. Ponieważ dysponujemy szerokim wyborem samochodów, możesz nadal podróżować autem elektrycznym o takim samym lub zbliżonym standardzie, jak Twoje dotychczasowe auto.

Blacharstwo i lakiernictwo
Likwidacja szkód komunikacyjnych