O FIRMIE

Jesteśmy jednym z największych kompleksów motoryzacyjnych na rynku lubelskim. Mamy 30 letnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, napraw blacharsko-lakierniczych oraz mechanicznych.

Wykonujemy naprawy samochodów wszystkich marek zgodnie z instrukcją przygotowaną przed producentów marek.

Świadczymy również usługi w zakresie pomocy drogowej. Posiadamy flotę ponad 30 samochodów zastępczych. Istnieje możliwość skorzystania z auta zastępczego również w przypadku wykonywania przez nas usługi mechanicznej.

Firma przez cały czas kładzie duży nacisk na rozwój technologiczny. Inwestujemy w kadrę pracowniczą nieustannie podnosząc kwalifikację pracowników. Jesteśmy w stanie sprostać ciągłym zmianom zachodzącym na rynku motoryzacyjnym. Pracujemy wykorzystując profesjonalny sprzęt uznanych światowych firm oraz  materiały spełniające wszystkie wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jest to  istotne z uwagi na niekorzystne zjawiska atmosferyczne takie jak smog.

Znajdujemy się w nielicznym gronie warsztatów w Polsce, które są w posiadaniu certyfikatów: TUV Rheinland oraz Dekra. Potwierdzają one, że przyjęta strategia funkcjonowania firmy jest właściwa, a jednocześnie motywują do dalszego systematycznego rozwoju.

Budowanie długofalowej współpracy z klientami oraz wysoki wskaźnik zadowolenia ze świadczonych przez nas usług pozwoliły nam na poczynienie dużej inwestycji. W połowie 2018 roku zakupiliśmy obiekt w pełni przystosowany do wykonywania napraw mechanicznych w szerokim zakresie. Dzięki temu firma funkcjonuje obecnie pod dwoma adresami:

  • Dział blacharsko-lakierniczy (ul. Janowska 39-41; 20-509 Lublin)
  • Dział mechaniczny (ul. Janowska 62; 20-509 Lublin).

Pozwoliło nam to na kilkukrotne zwiększenie ilości wykonywanych napraw mechanicznych, jak również skróciło czas oczekiwania na wykonywane przez nas usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług zarówno nowych jak stałych klientów. Powierzając nam swój samochód, masz pewność, że oddałeś go w dobre ręce.

AUTO-REMONT-LIPERT inż. Krzysztof Lipert realizuje projekt pt. „Termomodernizacja budynku Auto-Remont-Lipert w celu poprawy efektywności energetycznej” w ramach działania 5.1 w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020.

Cele projektu: Celem projektu jest osiągniecie wysokiej efektywności energetycznej przedsiębiorstwa poprzez realizację wielokierunkowych i kompleksowych działań w różnych dziedzinach wpływających na zmniejszenie zużycia energii w przedsiębiorstwie Beneficjenta. Identyfikacja zestawu działań zwiększających efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie Beneficjenta została dokonana na podstawie audytu energetycznego. Projekt zostanie zrealizowany w ramach jednego zadania.

Planowane efekty:
W ramach prac przygotowawczych Beneficjent zlecił wykonanie audytu, który umożliwił identyfikację zestawu działań zwiększających efektywność energetyczną w przedsiębiorstwie Beneficjenta. W ramach realizacji projekt Beneficjent przeprowadzi postępowanie na wybór wykonawcy w celu realizacji prac budowlanych mających na celu poprawę efektywności energetycznej budynku Beneficjenta.

Wartość projektu: 949 974,25 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 502 018,90 PLN

Skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy Ci doradzą.

Największy warsztat samochodowy w Lublinie