fbpx
Czcionka:
Kontrast:

O nas

istniejemy
od 1989 r.

Jesteśmy jednym z największych kompleksów motoryzacyjnych na rynku lubelskim.

Posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych, napraw blacharsko-lakierniczych oraz napraw mechanicznych.

Wykonujemy kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek zgodnie z instrukcją przygotowaną przez producentów marek.

Posiadamy flotę ponad 60 samochodów zastępczych. W ramach korzystania z usług naszego warsztatu samochodowego istnieje możliwość skorzystania z auta zastępczego. Dodatkowo świadczymy także usługi w zakresie pomocy drogowej.

flota
aut

Przez cały czas kładziemy duży nacisk na rozwój technologiczny. Inwestujemy w kadrę pracowniczą nieustannie podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. Jesteśmy w stanie sprostać ciągłym zmianom zachodzącym na rynku motoryzacyjnym. W naszym warsztacie pracujemy wykorzystując profesjonalny sprzęt uznanych światowych firm oraz materiały spełniające wszystkie wymogi dotyczące ochrony środowiska. Jest to to istotne z uwagi na niekorzystne zjawiska atmosferyczne takie jak smog.


Budowanie długofalowej współpracy z klientami oraz wysoki wskaźnik zadowolenia ze świadczonych przez nas usług pozwoliły nam na poczynienie dużej inwestycji. W połowie 2018 roku zakupiliśmy obiekt w pełni przystosowany do wykonywania napraw mechanicznych o szerokim zakresie. Dzięki temu firma prężnie się rozrasta i funkcjonuje obecnie pod dwoma adresami:

Blacharstwo i lakiernictwo

ul. Janowska 39-41, 20-509 Lublin

Mechanika pojazdowa

ul. Janowska 62, 20-509 Lublin

Znajdujemy się w nielicznym gronie warsztatów w Polsce, które są w posiadaniu certyfikatów: TUV Nord, TUV Thüringen oraz Dekra

Potwierdzają one, że przyjęta strategia funkcjonowania firmy jest właściwa, a jednocześnie motywują do dalszego rozwoju. Dzięki temu rozwijamy się dla Was, a nasi pracownicy przechodzą liczne szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje co wpływa pozytywnie na jakość wykonywanych usług w naszej firmie.

Nasze certyfikaty