fbpx
Czcionka:
Kontrast:
Lipert.pl » Lipert Ubezpieczenia

Oferta ubezpieczenia dopasowana do Ciebie

Sprawdź pełną ofertę

Dlaczego My?

1
Wspólnie porównamy oferty ubezpieczenia
2
Odpowiemy na wszystkie pytania
3
Pomożemy dobrać odpowiednią polisę
4
Przypomnimy o kończącym się ubezpieczeniu

Stojąc przed wyborem odpowiedniej polisy na Twoje auto, nieruchomość, życie, podróż czy firmę, nie musisz działać na własną rękę.

Lipert Ubezpieczenia specjalizuje się w świadczeniu szerokiej gamy usług ubezpieczeniowych. Dobierzemy ochronę na miarę Twoich potrzeb i poprowadzimy przez cały proces wszelkich formalności związanych z zawarciem oraz obsługą polisy.

Oferta ubezpieczeń

Zalanie, włamanie, przepięcie, awaria instalacji, uszkodzenie dachu lub stłuczenie – to tylko niektóre z sytuacji, mogących przydarzyć się każdemu. Polisa pokryje straty powstałe w Twojej nieruchomości lub w przypadku, gdy nieumyślnie wyrządziłeś szkodę sąsiadowi. Zakres możesz dopasować elastycznie do swoich potrzeb.

Znajdziemy dla Ciebie ubezpieczenie OC i AC z najlepszym zakresem. Jeśli zależy Ci na kompleksowej ochronie pojazdu, możesz wykupić dodatkowo ubezpieczenie szyb lub NNW. Z nami długie podróże autem nie są straszne! Razem możemy zadbać o dobranie skrojonego dla Twoich potrzeb ubezpieczenie assistance, które zapewni Ci pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu.

Pamiętaj o ubezpieczeniu dla siebie oraz swoich bliskich, które zagwarantuje Ci pomoc i wsparcie w razie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Ubezpieczenie podróżne pokryje m.in. koszty leczenia za granicą, zakupu leków, transportu medycznego czy też koszty ratownictwa w górach.

Ubezpieczenie na życie zapewni wsparcie finansowe Tobie i Twoim bliskim. Ochrona ubezpieczeniowa może obejmować zakres taki jak pobyty w szpitalu, operacje, zachorowanie na ciężką chorobę. Polisa zapewni Ci odszkodowanie w razie wypadku, wypłatę świadczenia po urodzeniu dziecka czy śmierci najbliższej osoby.

Lipert Ubezpieczenia