fbpx
Czcionka:
Kontrast:
Lipert.pl » Blacharstwo i lakiernictwo

Blacharz i lakiernik samochodowy w Lublinie

Dbanie o samochód to nie tylko kwestie mechaniczne. Wgniecenia po gradobiciu, zarysowania czy poważne uszkodzenia po kolizjach i wypadkach — to może zdarzyć się każdemu kierowcy.

Jeśli chcesz naprawić uszkodzony pojazd, zwróć się do blacharzy i lakierników z zakładu Auto-Remont-Lipert w Lublinie. Ponad 30 lat doświadczenia w branży samochodowej pozwoliło nam wypracować wysokie standardy usług i zyskać zaufanie właścicieli pojazdów z całego województwa lubelskiego.

Naprawy blacharskie i lakiernia samochodowa Lublin

Przykładamy wagę do szczegółów, dlatego powierzając naprawę firmie Auto-Remont-Lipert, masz gwarancję rzetelnie wykonanej usługi. Oprócz napraw blacharskich, możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w lakiernictwie, więc niezależnie od rodzaju uszkodzenia możesz liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc dostosowaną do Twoich potrzeb. Doskonale wyposażona lakiernia samochodowa, a także ambitny zespół specjalistów stale podnoszących swoje kompetencje to nie jedyne zalety naszej oferty.

Najlepszy lakiernik samochodowy w Lublinie — i znacznie więcej

Poza profesjonalnymi usługami blacharsko-lakierniczymi, oferujemy też znacznie szerszy zakres pomocy. W przypadku awarii lub uszkodzeń związanych ze stłuczką świadczymy usługę pomocy drogowej w Lublinie i okolicach. Dodatkowo dysponujemy flotą różnych pojazdów zastępczych — samochodów osobowych, aut dostawczych oraz aut specjalistycznych: TAXI, samochodów do nauki jazdy.

Jeśli szukasz kompleksowej obsługi oraz fachowej pomocy przy usuwaniu skutków wypadku lub uszkodzeń wynikających ze zużycia pojazdu — zgłoś się do nas! Auto-Remont-Lipert to firma prowadzona przez ludzi z pasją do motoryzacji i dogłębną wiedzą, stale rozwijających swoje umiejętności. Wszystkie naprawy blacharskie przeprowadzamy zgodnie z wymaganiami producentów samochodów.

Lakiernik, obsługa flot oraz inne usługi

Działamy kompleksowo, dlatego zatrudniamy wykwalifikowanych mechaników samochodowych, blacharzy i lakierników. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych — zajmujemy się też obsługą flot firmowych. Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie, co umożliwia uzyskanie atrakcyjnych rabatów. Jeżeli jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z nami, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Naprawy blacharskie samochodów Lublin

W AUTO-REMONT-LIPERT dysponujemy niezawodnym sprzętem oraz nowoczesnym zapleczem technicznym, co pozwala nam wykonywać nawet najbardziej skomplikowane naprawy — zarówno blacharskie, jak i mechaniczne. Każde ze zleceń realizujemy zgodnie z technologią producenta danej marki, a dodatkowo zapewniamy indywidualną wycenę usług.

Zakłady blacharsko-lakiernicze, z którymi współpracowałeś, nie spełniły Twoich oczekiwań? Masz duże wymagania w zakresie mechaniki pojazdowej? Postaw na warsztaty AUTO-REMONT-LIPERT w mieście Lublin.

Profesjonalne naprawy blacharskie

Byłeś uczestnikiem kolizji lub wypadku? A może przez własną nieuwagę otarłeś lub obiłeś nieco swój samochód? Niezależnie od przyczyny powstania nieestetycznych wgnieceń czy zarysowań, oferujemy kompleksowe usługi blacharsko-lakiernicze. Pracujący w naszych warsztatach specjaliści przywrócą każdemu autu dawny blask, stosując starannie wyselekcjonowane metody naprawcze.

W naszej firmie od zawsze stawiamy na najwyższe standardy w zakresie napraw blacharskich oraz lakierniczych a na wykonane usługi udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Dlatego warto skorzystać z wiedzy i doświadczenia specjalistów z AUTO-REMONT-LIPERT w Lublinie.

Uzyskaliśmy renomowane certyfikaty TUV Nord, TUV Thüringen oraz Dekra, które posiada tylko nieliczna grupa serwisów na terenie całego kraju. Związane jest to z wygórowanymi wymaganiami, które należy spełnić podczas cyklicznie odbywających się audytów.

Bezpieczeństwo samochodu po naprawie blacharsko-lakierniczej

Rzetelnie wykonana naprawa samochodu to pewność, że auto jest bezpieczne oraz dobrze się prezentuje. Duża ingerencja w konstrukcję samochodu po wypadku lub kolizji nie musi oznaczać problemów z samochodem. Ponieważ korzystamy z profesjonalnych części i urządzeń, a nasi blacharze i lakiernicy świetnie znają się na swojej pracy, Twoje auto będzie nie tylko doskonale wyglądać, ale także jeździć sprawnie.
Oddając auto do naprawy doświadczonemu zespołowi blacharzy i lakierników samochodowych w Lublinie, nie tylko możesz czuć się pewnie w swoim samochodzie, ale także bez problemu uzyskasz wpis do dowodu rejestracyjnego po badaniu technicznym.


Mamy niezbędne wyposażenie

W naszym zakładzie blacharsko-lakierniczym w Lublinie mamy niezbędne wyposażenie – od zupełnie podstawowych narzędzi po stanowiska do diagnostyki podwozia czy ustawiania geometrii zawieszenia, a także:

  • ramy naprawcze do prac przy poszyciu nadwozia,
  • kompletnie wyposażoną kabinę lakierniczą,
  • stanowiska do przygotowania powierzchni,
  • własną mieszalnię lakierów.

Wybierz lakiernika samochodowego w Lublinie

Wszystkie naprawy realizowane są zgodnie z technologią przewidzianą przez producenta danej marki. Posiadamy profesjonalnie wyposażony warsztat do prac powypadkowych. Pracując nad naprawą nadwozia, korzystamy z wyposażenia warsztatu pochodzącego od renomowanych, znanych na całym świecie producentów urządzeń oraz narzędzi do napraw blacharsko-lakierniczych. W naszym serwisie współpracujemy wyłącznie z najlepszymi specjalistami w zakresie napraw blacharskich oraz lakierniczych. Stawiamy na nieustanny rozwój personelu – poprzez szkolenia i kursy podnoszące kompetencje naszych pracowników.

Auto zastępcze na czas naprawy blacharsko-lakierniczej

Ponieważ naprawa auta po kolizji, wypadku czy innym uszkodzeniu musi potrwać przynajmniej kilka dni, wielu naszych klientów korzysta z opcji, jaką jest auto zastępcze. Oferujemy szeroką gamę, bo ponad 60 samochodów zastępczych różnych klas: A, B, C, D, E, kombi, van, specjalistyczne (nauka jazdy, taxi), mamy też samochody w pełni elektryczne. Dzięki temu nie musisz rezygnować z wygodnych dojazdów do pracy, wyjazdu służbowego, wycieczki czy po prostu wykonywania codziennych obowiązków. Jeśli podróżowanie komunikacją miejską przysparza Ci dużo problemów i zajmuje sporo czasu, zapytaj o auto zastępcze, gdy zostawiasz swój pojazd do naprawy blacharsko-lakierniczej w naszym lubelskim zakładzie. Mając do dyspozycji auto zastępcze, możesz poruszać się tak samo, jak własnym pojazdem, a nasi blacharze i lakiernicy mogą w tym czasie zająć się kompleksowo naprawą Twojego samochodu.

Blacharstwo i lakiernictwo Lublin

Świadczymy profesjonalne usługi związane z naprawami blacharskimi samochodów wszystkich marek. W związku z dynamicznym rozwojem branży motoryzacyjnej ciągle podnosimy swoje umiejętności w zakresie blacharki powypadkowej i estetycznej pojazdów. Nowoczesne zaplecze technologiczne — w tym wysokiej jakości spawarki, ramy naprawcze do prac przy poszyciu nadwozia, kabiny lakiernicze oraz stacje wyposażone w podnośniki — pozwalają nam świadczyć usługi dla właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i wielu innych. Jako jeden z największych kompleksów motoryzacyjnych w Lublinie oraz okolicach, dostarczamy naszym klientom kompleksowy wachlarz rozwiązań z dziedziny blacharstwa i lakiernictwa.

Blacharstwo i lakiernictwo
Likwidacja szkód komunikacyjnych
Poniedziałek - piątek 8:00 - 17:00
Daniel Nowodworski
Dyrektor zarządzający
Agnieszka Osek
Koordynator ds. likwidacji szkód komunikacyjnych
Ewelina Łukasiewicz
Doradca klienta serwisu blacharsko-lakierniczego
Magdalena Szczepańska
Doradca klienta serwisu blacharsko-lakierniczego
Piotr Zieliński
Specjalista ds. napraw blacharsko-lakierniczych
Piotr Stefański
Specjalista ds. napraw blacharsko-lakierniczych
Arkadiusz Szerzeniewski
Specjalista ds. napraw blacharsko-lakierniczych
Łukasz Wasiewicz
Specjalista ds. logistyki
Michał Małocha
Mistrz serwisu